Mojelivigno.cz

Hotely

Chcete si užít hory s veškerým servisem a dokonalým komfortem? Ubytujte se v jednom ze zdejších hotelů. Každé ráno si vychutnáte bohaté snídaně a večer můžete zakončit v místní restauraci nebo v hotelovém wellness.

Hotel Larice ****

Hotel Larice Livigno - venkovní pohled

Hotel Larice Livigno - pokoj

Překrásný hotel Larice leží v samém centru Livigna. Všechny pokoje jsou vybavené dřevěnými parketami a nábytkem, každé ráno si můžete vychutnat vynikající snídani podávanou v místní restauraci.

Opravdu nádherné pokoje Vynikající a bohaté snídaně Poloha v centru Vyšší cena odpovídající kvalitě Chybějící bazén

Cena a obsazenost

 

Hotel Bivio ****

Hotel Bivio Livigno - venkovní pohled

 

Hotel Bivio je pomyslným srdcem Livigna. Nachází se přímo na pěší zóně, má vlastní welness centrum, dvě restaurace a je zde jeden z nejlepších místních nočních klubů – Bivio Club. Ideální pro páry a milovníky nočního života.

Skvělá poloha v centru Hlavní místo noční zábavy přímo v hotelu Vlastní wellness s bazénem  K dispozici dvě restaurace Hlavně v sezóně vyšší hlučnost v celém hotelu Starší vybavení některých pokojů

Cena a obsazenost

 

Hotel Lac Salin ****

Hotel Lac Salin Livigno - venkovní pohled

Hotel Lac Salin Livigno - bazén

Doslova pár kroků od sjezdovek a kousek od centra se nachází hotel Lac Salin. Nabízí luxusní ubytování a vlastní lázeňské centrum s bazénem, saunou a dalšími služby. Hotel provozuje dvě vlastní restaurace.

Sjezdovky doslova před hotelem Velice kvalitní restaurace Vysoký standart ubytování Vlastní wellness a bazén Snad jen vyšší cena, která odpovídá kvalitě

Cena a obsazenost

 

Alp Wellness Mota ****

Hotel Alp Wellness Mota Livigno
Hotel Alp Wellness Mota Livigno - restaurace

Hotel Welness Alp Mota leží přímo na pěší zóně v centru Livigna. Jde o jeden z nejluxusnějších hotelů v oblasti. K dispozici zde budete mít krytý vyhřívaný bazén, vířivku se slanou vodou a další služby. Jídlo si můžete vychutnat v jedné ze dvou hotelových restaurací.

Vyhřívaný bazén Vlastní wellness Energeticky úsporný hotel Umístění v centru přímo naproti hotelu Bivio Leží v nejrušnější části města, což pro někoho může být naopak výhoda

Cena a obsazenost