Mojelivigno.cz

Apartmány

Toto jsou námi doporučené a osobně prověřené aprtmány v Livignu. Oceníte u nich vlastní kuchyň a dobrou dostupnost centra a sjezdovek. Ideální pro rodiny s dětmi nebo party přátel.

Apartmány Maison Da Filip

Apaprtmány Maison Da Filip Livigno - zimní pohled

Apartmány Livigno Maison da Filip - koupelna

Dům s několika apartmány leží nedaleko livignského jezera. Má dobře vybavené pokoje s bezplatným Wi-fi připojením a vlastní lyžárnu. Velice dobrá cena vzhledem k vybavení.

Na Livigno bezkonkurenční cena Slušné vybavení apartmánů Skvělé pro rodiny s dětmi Recepce je mimo apartmány Až na výjimky pouze týdenní pobyty

Cena a obsazenost

 

Apartmány Nevegall

Apartmány Nevegall Livigno - venkovní pohled

Apartmány Nevegall Livigno - interiér

Nevegall jsou cenově velice dostupné apartmány nedaleko centra Livigna a nástupu na sjezdovky. Zahrnují vybavený kuchyňský kout, ložní prádlo i ručníky. Ideální pro party přátel.

Na Livigno bezkonkurenční cena Slušné vybavení apartmánů Možnost i zkrácených pobytů Skvělá poloha blízko centra i na lyže Slabší hluková izolace mezi apartmány Jednodušší, ale účelné vybavení  Recepce je mimo apartmány (cca. 2 km)

Cena a obsazenost

 

Apartmány Teola

Apartmány Teola Livigno - venkovní pohled

Apartmány Teola Livigno - interiér

Apartmány se nacházejí nedaleko areálu Mottolino a nabízí ubytování až pro 10 osob v jednom velkém apartmánu se třemi ložnicemi a třemi koupelnami. Krásný výhled na Livigno.

Jedinečná možnost ubytovat až deset osob v jednom apartmánu Příznivá cena Krásný výhled z apartmánů Blízkost skiareálu Trošku dál od centra Úklid se platí zvlášť

Cena a obsazenost

 

Apartmány Cristallo

Apartmány Cristallo Livigno

Apartmány Cristallo Livigno - kuchyň

Moderně a nově vybavené apartmány Cristallo leží nedaleko centra Livigna. Pokud máte rádi bary, restaurace a nákupy, je to pro vás skvělé místo.

Krásně vybavené nové apartmány Blízká vzdálenost do centra Pračka k dispozici Nádherné koupelny Delší vzdálenost od velkých sjezdovek Odvážnější barevné pojetí

Cena a obsazenost