Mojelivigno.cz

UbytováníBooking.com

Ať už chcete v Livignu strávit jednu noc, užít si prodloužený víkend nebo sem zajet na klasickou týdenní dovolenou, k dispozici máte velké množství ubytování nejrůznějších typů. Pro vyhledání vhodného ubytování doporučujeme využít služeb největšího zprostředkovatele ubytování na světě – společnosti Booking.com, případně oslovit přímo místní ubytovatele.

Nejběžnějším typem ubytování jsou v Livignu apartmány, kterých tu jsou stovky. A to od těch jednoduchých se základním vybavením až po ty luxusní.

Dříve, kdy Livigno ještě nepatřilo mezi evropsky profláknuté destinace, byli často turisté překvapení nižší úrovní ubytování, a to především v hotelích. To se však rychle změnilo a dnes je úroveň vybraných hotelů plně srovnatelná s dalšími prestižními alpskými středisky. Některé hotely nabízejí i vlastní bazén nebo wellness.

Ceny tu ovlivňuje především sezónost a lokalta. Největší zájem o ubytování je tradičně v předvánočním období, pak v období únor – duben a letní sezóna vrcholí v srpnu. V mimosezónu se tu dá najít ubytování opravdu vleice levné i na české poměry.

Letní pohled na Livigno