Mojelivigno.cz

Letní camp s Tinkoff týmem v Livignu

Tinkoff tým v Livignu

Pro všechny zapálené cyklisty tu máme skvělou zprávu.  Od 30.6. do 14.7.2016 si můžete v Livignu zatrénovat s profi týmem Tinkoff. Tato cyklistická stáj si zvolila Livigno hlavně kvůli tréninkům ve vysoké nadmořské výšce a skvělému místnímu zázemí.

Celý pobyt bude pojat formou oblíbeného tréninkového campu, který se v loni odehrával v prosinci ve Španělsku. Do Livigna tentokrát dorazí desítka závodníků – Daniele Bennati, Manuele Boaro, Adam Blythe, Oscar Gatto, Michael Gogl, Ivan Rovny, Juraj Sagan, Erik Baška, Matteo Tosatto a Nikolay Trusov.

Během pobytu v místním Alpine Village komplexu bude k dispozici veškeré profi zázemí týmu i běžným návštěvníkům. Hostům se tak naskytne nejen možnost setkat se s vybranými profi jezdci, ale i zúčastnit se jejich tréninků, využít služeb maséra, mechanika, půjčení závodních kol a další související služby.

Pro zájemce o Tinkoff Bike Academy doporučujeme včasnou rezervaci, kterou můžete učinit zde. Cena je bez ubytování a stravy. V rámci tréninkového balíčku budete trénovat s týmem, můžete využít služeb jejich mechaniků, doprovodného auta a dalších služeb.

Proč Livigno?
Oblast Livigna je skutečným cyklistickým rájem. V blízkosti se nahází spousta vrcholů, které byly svědky mnoha prestižních závodů. Namátkou jmenujme např. Stelvio, Gavia, Mortirollo, Bernina a jiné průsmyky, které budí oprávněný respekt u každého cyklisty. Pokud tedy váháte, kam začátkem prázdnin vyrazit, Livgno vás určitě nezklame.

         

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *