Mojelivigno.cz

Lanový park v Livignu

Letní Livigno - řeka Spöl

pay for assignment

pay for assignmentSkvělým způsobem, jak strávit den v Livignu mimo zimní sezónu je návštěva pay for assignment. Jde o areál nacházející se kousek od centra v nádherném modřínovém lese. Zejména v létě stromy poskytují příjemný stín před ostrými paprsky horského slunce.

V parku pracují zkušení instruktoři, kteří vám vše vysvětlí a zároveň vám zapůjčí potřebnou výbavu (sedák, přilbu a jistící pomůcky).

V celém parku je 5 tras, barevně značených podle obtížnosti. Nejsnazší růžová je určena malým dětem, které si v doprovodu dospělých můžou osahat a vyzkoušet různé překážky. Další okruhy, zelený a modrý je určen jak dětem, tak i dospělým. Červená a černá trasa je už skutečným adrenalinovým zážitkem – některé úseky jsou ve výšce až 17 m.

Pro větší skupinu (zpravidla 8 a více lidí) je možné park otevřít i v nočních hodinách. Pohyb ve výšce mezi stromy za svitu měsíce je úžasný zážitek, který můžeme rozhodně doporučit . Tato novinka byla zavedena v roce 2014 a setkala se s úžasným ohlasem.

V areálu je k dispozici i profesionální fotograf, u kterého si můžete nechat zhotovit pár fotek z překážkového zápolení.

Park je otevřen zhruba od poloviny června do konce září.

Bližší informace včetně aktuálních cen a otevírací doby najdete zde –