Mojelivigno.cz

Aktuální ceny skipasů

Lyžařská mapa Livigno

Tak jako jiná lyžařská střediska má i Livigno svoje vlastní skipasy, které opravňují k využívání lanovek a vleků v dané oblasti. Pokud budete skipasy kupovat sami a nemáte je např. od cestovní kaceláře, obraťte se na jedno z více než dvaceti prodejních míst po celém Livignu.

Celá zimní sezóna je rozdělena do několika období, pro které jsou vždy odlišné ceny. Nejlevnější skipasy koupíte na začátku a konci sezóny, nejdražší bývají potom v období Silvestra a od února do dubna. Na výběr je spousta variant, od půldenních až po celosezónní. Jako obvykle i zde platí, že čím delší období, tím je skipas levnější.

Aktuální ceny pro dospělého v únoru: jednodenní skipas stojí 44 €, šestidenní 218 €. Pro děti a seniory platí ceny cca. o třetinu nižší

Cenově zvýhodněné jsou dvě skupiny lyžařů – děti do 15 let a senioři nad 64 let věku. Oporti plné ceně jsou tyto skipasy až o třetinu levnější. Skipasy jsou nepřenosné, opatřené fotkou jejich majitele. Personál je oprávněn skipasy kontrolovat a jakékoliv pokusy o podvod se rozhodně nevyplácí.

V okrajových termínech zimní sezóny platí v celém Livignu akce Skipas zdarma, do které je zapojena spousta místních ubytovacích kapacit. Pokud si v některém z hotelů nebo apartmánů objednáte pobyt, získáte zdarma skipas platný v celém Livignu. Zejména konec sezóny je v tomto ohledu velice žádaný a sehnat na poslední chvíli ubytování nemusí být jednoduché.

Pokud se chcete po celodenním lyžování podívat, kolik kilometrů jste ten den najezdili, na stránkách http://www.skipasslivigno.com/en/ski-check/ si můžete po zadání čísla skipasu zkontrolovat projetou trasu včetně výškového profilu.

Kompletní ceník skipasů